Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Anderson's | Grained Western Leather Belt 2,5 cm Brown
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Anderson's | Grained Western Leather Belt 2,5 cm Brown
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Anderson's | Grained Western Leather Belt 2,5 cm Brown

Grained Western Leather Belt 2,5 cm Brown

130€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
Beschikbaar in
Zwart Zwart Bruin Bruin
85 90 Binnenkort op voorraad 95 100 Nog 1 over 105

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

De riemmaat geeft de lengte aan van de gesp tot het middelste gaatje. Meet je taille en kies een riem die 5–10 cm langer is dan de meting. Vermijd maten die precies overeenkomen met je taillemaat om ruimte te laten voor aanpassing. Raadpleeg de tabel voor een geschatte omrekening van broekmaat naar riemmaat.

Broekmaat W29-30/46 W31-32/48 W33-34/50 W36/52 W38-40/54
Riemmaat 85 90 95 100 105

Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Op het westers geïnspireerde riem van Anderson's. Met een reliëf riem van leer, met de hand vervaardigd in Parma, Italië. Voorzien van een gesp met motief van verzilverd messing.
  • Productgegevens
    • Gemaakt in Italië.
    • Gemaakt van kalfsleer.
    • Gesp van verzilverd messing.
    Materiaal:
    100% leder

    Pas

    • Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
    Productcode
    27108411
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cm859095100105
    Lengte binnengat83889398103
    Lengte buitengat9398103108113
    Totale lengte (riem)100105110115120
    Breedte2,52,52,52,52,5
    Lengte gesp4,54,54,54,54,5
    Breedte gesp4,54,54,54,54,5
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over Anderson's
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 326 Beoordelingen

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11

🔝

Wassilis V

2026-06-19

Koper

2026-06-10

Great service! Very nice shoes.

Nam V

2026-06-18

Koper

2026-06-02

Good

Luc P

2026-06-18

Koper

2026-06-08