Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black

Aleric Wool/Cashmere Coat Black

500€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
Beschikbaar in
Zwart Zwart Bruin Bruin Blauw Blauw
46 Nog 1 over 48 Nog 1 over 50 Nog 1 over 52 Nog 1 over

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

  • Het model op de foto: 190 cm, 84 kg, draagt maat 50.
Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Jas van Tiger of Sweden. Tiger of Zweden wordt gekenmerkt door een trotse kleermakerstraditie en zorgvuldig vakmanschap met de nadruk op het model, de vorm en het materiaal.
  • Productgegevens
    • Gemaakt van gerecycleerde wol en gerecycled kasjmier.
    • Manchet met ongeopende knoopsgaten.
    • Twee open voorzakken.
    • Één binnenzak.
    • Sluit met knopen.
    Materiaal:
    Buitenstof: 60% gerecycleerde wol, 27% polyester, 10% gerecycled kasjmier, 3% andere vezels
    Buitenstof 2: 50% viscose, 50% acetaat
    Voering: 100% viscose
    Voering mouwen: 50% viscose, 50% acetaat.

    Pas

    • Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
    • Het model op de foto: 190 cm, 84 kg, draagt maat 50.
    Productcode
    32267411
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cmEU46EU48EU50EU52EU54
    Mouwlengte4747484949
    Borstwijdte108112116120124
    Taillewijdte102104110114116
    Onderwijdte112118116122130
    Kledingstuklengte9093949596
    Schouderbreedte4547484848
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Over Tiger of Sweden
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 338 Beoordelingen

I buy close to all my clothes at careofcarl for years. I have never had a bad experience.

Jonas K

2026-10-23

Koper

2026-10-13

Geen opmerkingen

Wilco N

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Uit zweden blijkbaar, maar vlot in huis en keurig verpakt. zo hoort het

Edwin H

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11