Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Pampeano | Caza Hand Stitched Classic Leather Belt 3,5cm Green/Blue
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Pampeano | Caza Hand Stitched Classic Leather Belt 3,5cm Green/Blue
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Pampeano | Caza Hand Stitched Classic Leather Belt 3,5cm Green/Blue

Caza Hand Stitched Classic Leather Belt 3,5cm Green/Blue

115€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
Beschikbaar in
90 95 Binnenkort op voorraad 100

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

De riemmaat geeft de lengte aan van de gesp tot het middelste gaatje. Meet je taille en kies een riem die 5–10 cm langer is dan de meting. Vermijd maten die precies overeenkomen met je taillemaat om ruimte te laten voor aanpassing. Raadpleeg de tabel voor een geschatte omrekening van broekmaat naar riemmaat.

Broekmaat W29-30/46 W31-32/48 W33-34/50 W36/52 W38-40/54
Riemmaat 85 90 95 100 105

tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Patroonvormige riem van Pampeano. De handgemaakte riemen van Pampeano combineren traditioneel vakmanschap met ongedwongen elegantie en zijn voorzien van het iconische Aztekenpatroon van de Pampa-diamant en zorgvuldig met de hand gestikte details. Het duurt vijf uur om elke riem te maken.
  • Productgegevens
    • Gemaakt van exclusief Argentijns kwaliteitsleer en de fijnste gewaxte zadeldraden, met een traditionele naaitechniek.
    • Gouden gesp.
    • Unisex model.
    • Gestempelde logo.
    • 3,5 cm breed.
    Materiaal:
    leder, stof
    Productcode
    28384612
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cm859095100105
    Lengte binnengat859095100105
    Lengte buitengat95100105110115
    Totale lengte (riem)99104109114119
    Breedte3,53,53,53,53,5
    Lengte gesp4,54,54,54,54,5
    Breedte gesp55555
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over Pampeano
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 334 Beoordelingen

I buy close to all my clothes at careofcarl for years. I have never had a bad experience.

Jonas K

2026-10-23

Koper

2026-10-13

Geen opmerkingen

Wilco N

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Uit zweden blijkbaar, maar vlot in huis en keurig verpakt. zo hoort het

Edwin H

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11