Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Zimmerli of Switzerland | Mercerized Cotton Pyjamas Light Blue
Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Zimmerli of Switzerland | Mercerized Cotton Pyjamas Light Blue
Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Zimmerli of Switzerland | Mercerized Cotton Pyjamas Light Blue
Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Zimmerli of Switzerland | Mercerized Cotton Pyjamas Light Blue
Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Zimmerli of Switzerland | Mercerized Cotton Pyjamas Light Blue

Mercerized Cotton Pyjamas Light Blue

250€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
S Nog 1 over M Nog 2 over L XL

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Pyjama van de Zwitserse ondergoedspecialist Zimmerli, een merk in familiebezit dat doordrenkt is van hoge kwaliteit en vakmanschap. Voor de man die precies is met het afwerken van details en geniet van een exclusief gevoel. Gemaakt van een zacht en comfortabel katoenen stof, perfect voor wie de avond graag stijlvol afsluit.
  • Productgegevens
    • Gemaakt van katoen.
    • Sluit met knopen.
    • Een borstzak met een geborduurde 'Z'.
    • Met logo versierde patch op de zijde.
    • Elastische tailleband (broek).
    • Knoopsluiting.

    Pas

    • Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
    Productcode
    22857911
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cmSMLXL
    Mouwlengte50505152
    Borstwijdte110114118121
    Onderwijdte106110114118
    Kledingstuklengte76788082
    Taille70747882
    Binnenbeen83838586
    Dijwijdte62666870
    Kniewijdte40465054
    Voetwijdte38394041
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over Zimmerli of Switzerland
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 334 Beoordelingen

I buy close to all my clothes at careofcarl for years. I have never had a bad experience.

Jonas K

2026-10-23

Koper

2026-10-13

Geen opmerkingen

Wilco N

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Uit zweden blijkbaar, maar vlot in huis en keurig verpakt. zo hoort het

Edwin H

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11