Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Derek Rose | Royal Piped Cotton Pyjama Set Navy
Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Derek Rose | Royal Piped Cotton Pyjama Set Navy
Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Derek Rose | Royal Piped Cotton Pyjama Set Navy
Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Derek Rose | Royal Piped Cotton Pyjama Set Navy
Klik om te zoomen
Heren | Pyjama's en gewaden | Derek Rose | Royal Piped Cotton Pyjama Set Navy

Royal Piped Cotton Pyjama Set Navy

300€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
L Nog 2 over XL Nog 2 over

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Pyjama van Derek Rose met een overhemd met lange mouwen en broek over de hele lengte van de weelderige Derek Rose, opgericht in 1926. Van zacht en koud patroonvormig katoen, voor een echt luxueus gevoel.
  • Productgegevens
    • Zak op de linkerborst.
    • Elastische onderrand.
    • Parelmoerenknopen op zowel het hemd als de broek.

    Pas

    • Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
    Productcode
    21733613
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cmSMLXL
    Mouwlengte50505151
    Borstwijdte112118126132
    Onderwijdte112118126132
    Kledingstuklengte7878,58082
    Taille68707480
    Binnenbeen63687276
    Dijwijdte51545658
    Kniewijdte49494950
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over Derek Rose
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 329 Beoordelingen

Geen opmerkingen

Wilco N

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Uit zweden blijkbaar, maar vlot in huis en keurig verpakt. zo hoort het

Edwin H

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11

🔝

Wassilis V

2026-06-19

Koper

2026-06-10