Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Nudie Jeans | Western Silver Belt Dark Brown
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Nudie Jeans | Western Silver Belt Dark Brown
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Nudie Jeans | Western Silver Belt Dark Brown

Western Silver Belt Dark Brown

80€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
Beschikbaar in
Zwart Zwart Bruin Bruin
95 100 Nog 2 over

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

De riemmaat geeft de lengte aan van de gesp tot het middelste gaatje. Meet je taille en kies een riem die 5–10 cm langer is dan de meting. Vermijd maten die precies overeenkomen met je taillemaat om ruimte te laten voor aanpassing. Raadpleeg de tabel voor een geschatte omrekening van broekmaat naar riemmaat.

Broekmaat W29-30/46 W31-32/48 W33-34/50 W36/52 W38-40/54
Riemmaat 85 90 95 100 105

tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Riem van Nudie Jeans. Sinds de oprichting in 2001 wordt het Zweedse bedrijf erkend voor zijn inspanningen op het gebied van duurzaamheid, zowel wat betreft de materiaalkeuze als de transparantie van zijn productie- en productieprocessen.
  • Productgegevens
    • Western-geïnspireerde riem van plantaardig gelooid leer.
    • Metalen sluiting.
    • Twee riemlussen.
    Materiaal:
    100% leder
    Productcode
    27932713
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cm859095100105
    Lengte binnengat83889398103
    Lengte buitengat95100105110115
    Totale lengte (riem)101106111116121
    Breedte2,42,42,42,42,4
    Lengte gesp5,35,35,35,35,3
    Breedte gesp55555
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over Nudie Jeans
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 334 Beoordelingen

I buy close to all my clothes at careofcarl for years. I have never had a bad experience.

Jonas K

2026-10-23

Koper

2026-10-13

Uit zweden blijkbaar, maar vlot in huis en keurig verpakt. zo hoort het

Edwin H

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Geen opmerkingen

Wilco N

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11